01/10/2020

"SANTE" SPONSOREM KLUBU

NASZ KLUB PODPISAŁ UMOWĘ O WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ "SANTE" SP z o.o.

JEST TO KONTYNUACJA DOBREJ WSPÓŁPRACY POMIĘDZY FIRMĄ PANA ANDRZEJA KOWALSKIEGO A NASZYM KLUBEM. 

W IMIENIU ZARZĄDU, ZAWODNIKÓW I SYMPATYKÓW KLUBU DZIĘKUJEMY ZA POMOC I ZAUFANIE. 

DZIĘKI POMOCY FIRMY "SANTE" BĘDZIEMY MOGLI W LEPSZYM STOPNIU I NA WYŻSZYM POZIOMIE REALIZOWAĆ CELE  STATUTOWE ZWIĄZANE ZE SZKOLENIEM DZIECI I MŁODZIEŻY, PROWADZENIEM ZESPOŁU SENIORÓW W NASZYM KLUBIE.

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Misja firmy zawarta jest w jej nazwie –  francuskie słowo Santé oznacza ‘zdrowie’. Jest nią szczególna dbałość o dostarczanie konsumentom żywności mającej najbardziej korzystny wpływ na zdrowie.

Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, profesjonalne odżywki dla sportowców i inne. Wizytówką firmy Sante jest nieustannie powiększająca się rodzina produktów bez sztucznych dodatków. Flagowe produkty Sante – rozpoznawalne i cenione przez konsumentów – to: Granola, Fit, Musli, CrunchySkarby ZiemiLovegeGo OnCrispy BarFlipsy oraz Napoje roślinne.

Sante produkuje swoje produkty w nowoczesnej fabryce (ponad 70 tys. m2) spełniającej najbardziej rygorystyczne normy jakości potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Produkty Sante corocznie uzyskują nagrody ekspertów i konsumentów. Ponad 50% wytwarzanych w zakładzie Sante produktów sprzedawanych jest poza granicami kraju.

W ramach holistycznego podejścia do zdrowia firma Sante pragnie również inspirować konsumentów do zdrowego stylu życia i dlatego w 2015 roku otworzyła w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Stanowi ono zarazem centrum prozdrowotne i edukacyjne Sante.

Misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości mającej korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie, oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia.

Eksperci Sante z dziedziny dietetyki, technologii żywności i żywienia realizują projekty w oparciu o najnowsze badania naukowe i aktualne trendy żywieniowe. Produkty Sante dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji zachowują w pełni walory odżywcze i odznaczają się wspaniałym smakiem. Ważnym elementem działalności firmy Sante jest edukacja prozdrowotna. Sante organizuje konferencje i prelekcje na temat prawidłowego odżywiania, ogólnopolskie eventy oraz spotkania z ekspertami i autorytetami w dziedzinie zdrowia: wybitnymi lekarzami, terapeutami, trenerami, przewodnikami duchowymi, artystami. Publikuje systematycznie materiały prozdrowotne, uwzględniające najnowszą wiedzę z żywienia i medycyny.  Centrum edukacji prozdrowotnej Sante jest również Studio Sante Uzdrowisko Miejskie.

 /ŹRÓDŁO www.sante.pl/

Następny Poprzedni