01/10/2020

"SANTE" SPONSOREM KLUBU

NASZ KLUB PODPISAŁ UMOWĘ O WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ "SANTE" A. KOWALSKI Sp.j.

JEST TO KONTYNUACJA DOBREJ WSPÓŁPRACY POMIĘDZY FIRMĄ PANA ANDRZEJA KOWALSKIEGO A NASZYM KLUBEM. 

W IMIENIU ZARZĄDU, ZAWODNIKÓW I SYMPATYKÓW KLUBU DZIĘKUJEMY ZA POMOC I ZAUFANIE. 

DZIĘKI POMOCY FIRMY "SANTE" BĘDZIEMY MOGLI W LEPSZYM STOPNIU I NA WYŻSZYM POZIOMIE REALIZOWAĆ CELE  STATUTOWE ZWIĄZANE ZE SZKOLENIEM DZIECI I MŁODZIEŻY, PROWADZENIEM ZESPOŁU SENIORÓW W NASZYM KLUBIE.

Brak opisu.

Firma Sante produkuje zdrową żywność, w tym żywność funkcjonalną najwyższej jakości w 100% bez sztucznych dodatków. Produkty Sante są wytwarzane wyłącznie z najlepszych i wyselekcjonowanych składników. Misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości oraz propagowanie wiedzy o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Nasi eksperci z dziedziny dietetyki, technologii żywności oraz żywienia realizują projekty w oparciu o najnowszą wiedzę, aktualne badania naukowe i trendy żywieniowe. Używamy naturalnych, niskoprzetworzonych składników o wysokiej biowitalności. Rezygnujemy z chemicznych dodatków do żywności ulepszających smak, zapach, teksturę czy też przedłużających trwałość produktów. Wyspecjalizowana grupa osób bierze udział w testowaniu produktów względem smaku i wartości funkcjonalnej. - /ŹRÓDŁO www.sante.pl/

Następny Poprzedni